שיאצו

שיאצו

לפעמים אנשים שמחפשים עיסוי לנשים או לגברים חושבים על שיאצו אך למעשה, שיאצו זה לא עיסוי, אלא אמנות סינית עתיקה שעוזרת למגוון רחב של בעיות וכאבים. בעמוד זה תוכלו לקרוא על אמנות עתיקה זו, להבין איך מטפל טוב עושה את עבודתו, ולראות האם הטיפול יכול לסייע לך בבעיה ספציפית שיש לך.

מה זה שיאצו

כשאומרים שיאצו מתכוונים לאמנות הריפוי הסינית העתיקה. מדובר בריפוי באמצעות לחיצות עמוקות תוך הישארות במקום הנכון במשך כמה שניות או רגעים. הלחיצות מתבצעות על גבי נקודות מרכזיות בגוף שלנו, שמהוות שער למרכזים אנרגטיים, שם יש הצטלבות של מספר מרידיאנים, שניתן לכנותם – עורקי וורידי האנרגייה של הגוף האנרגטי שלנו.

שיאצו

איך נראה טיפול שיאצו?

מטפל שיאצו טוב מתשאל את המטופל לפני תחילת הטיפול, בודק איפה נקודות הכאב שלו, ומחליט על אופי טיפול שמטפל בבעיה בצורה ישירה מצד אחד, אך עושה זאת לאט לאט, תוך שחרור המקומות התפוסים או הנתמכים על ידי המקום הפגוע והכואב. לעיתים טיפול שיאצו יכול להיחוות חזק מדי או קשה, אך מטופלים מדווחים בדרך כלל על שחרור מאוד עמוק ועוצמתי לאחר חוויה של כאב. ברפואה הסינית מאמינים שהכאב המורגש בטיפול הוא תסמין של האנרגיה השלילית והתפוסה המשתחררת באמצעות הלחיצה, ממש כמו ההרגשה שמתקבלת עם חליצה של נעליים לוחצות.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

במה שיאצו מתמקד?

טיפול שיאצו למגוון רחב של בעיות
טיפול שיאצו יכול לעזור למגוון רחב של בעיות וכאבים: מיגרנה וכאב ראש, פריצת דיסק, כאבי גב תחתון, צוואר תפוס, כאבי רגליים, כאבי גב עליון, עקמת בגב, כאבי שרירים, כאבי ברכיים וכאבי פרקים, ואף יכול לשמש כטיפול בהתקפי חרדה בגלל האיכויות המרגיעות והמאזנות של הטיפול. 

למי זה מתאים?

טיפול שיאצו מתאים לכל אחד! גברים, נשים ילדים ומבוגרים, נשים בהריון ועוד.

בתחום של שיאצו, מטפלים רבים מתמחים בכאבים שונים ובקהלים שונים, ולכן כדאי לבדוק את החיבור למטפל שלכם כבר בטלפון, לפני שמגיעים לפעם הראשונה. שיאצו לנשים וגם לגברים מתבצע לרוב בלבוש מלא, על מזרון שיאצו נמוך ואורך בין 45 דקות לשעה.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ