רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה - טיפול ואבחון דרך כף הרגל

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המשלבת קריאה ואבחון בכף הרגל עם מגע שמטרתו להקל כאב, להפחית תסמינים שונים ולשנות מצבים רפואיים. מקורה של שיטה זו בעידן המודרני, והיא ממפה את כפות הרגליים על פי ארבעה אלמנטים: אוויר, אש, מים ואדמה, ועל פי איברי הגוף, בהם נקשרים התפקידים הפיזולוגיים והנפשיים כאחד.

 

הרפלקסולוגיה בראי הנפש

 

רפלקסולוגיה נוגעת בתחום שבין הגוף והנפש, ויכולה להניע תהליכים עוצמתיים, דרך איברי הגוף, הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה נפשית. ההיקש הנפשי שיש לתפקודי הגוף השונים, נחשף ומתגלה על פני כף הרגל וממופה על ידי רפלקסולוג, ומשם, יש כוונה משולבת במגע הטיפולי, הן לאיבר בפן הגשמי, והן לאיכותו האנרגטית וההיקש הנפשי.

 

האלמנטים השונים מתבטאים בכף הרגל, והעבודה הרפלקסולוגית משתמשת באיכויות השונות על מנת לייצב את הבריאות ואיכות החיים של המטופל מטופל שאלמנט האש שלו יוצא מאיזון, יקבל מגע מקרקע ומייצב, כמו האדמה או מניע ומרגיע, כמו המים, או אפילו משחרר ומתאוורר כמו האוויר.

רפלקסולוגיה

כיצד מתבצע טיפול רפלקסולוגי?

טיפול רפלקסולוגי מתחיל במפגש ראשוני של אבחון ומיפוי כף הרגל של המטופל והכנת מתווה טיפולי למסע המתבקש. מכאן, יוצאים המטפל והמטופל למסע של גילויים ושינויים, הן בכף הרגל, והן בחיי המטופל. 

 

בכל טיפול ניתן לראות שינויים בכף הרגל, סימנים וקווים שנעלמים או משתנים, והתסמינים בגוף עצמו, שאיתם הגיע המטופל לטיפול, עשויים להשתנות אף הם.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

במה יכולה רפלקסולוגיה לטפל?

באמצעות רפלקסולוגיה ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות.

רפלקסולוגיה יכולה להקל על מגוון תסמינים פיזיולוגיים שונים כמו: דכאון, בעיות שלד ומפרקים, חוסר איזון הורמונאלי, בעיות עיכול, בעיות נשימה, חיזוק מערכת חיסונית, חיזוק מנגנוני הפרשה שונים ומערכת לימפטית, שיפור תפקודים נוירולוגיים, פינוי של רעלים ותוצרי לוואי מהגוף ועוד.

רפלקסולוגיה נודעה בזכות יכולתה להקל על כאבים שונים, ושולבה במרפאות כאב, מרפאות שיניים וכדומה, וטיפול רפלקסולוגי, לא רק שהוא נעים ומענג, אלא גם מעניין, מעשיר ומוביל לשינוי אפשרי.

עוד תחום שבו מוסיפה ומפתיעה רפלקסולוגיה, הוא בתחומי פוריות, הכנה ללידה והקלה של לידה, אם טבעית או לא. זהו תחום שבו מתמקצעים רפלקסולוגים מסוימים ותומכים בתהליכים השונים.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ