רפואה סינית

רפואה סינית

רפואה אלטרנטיבית

הידעת, שכשאחד מהסינים שגרים בסין מרגיש לא טוב, הוא הולך לבית חולים סיני כמובן, ואיך מטפלים בו בבית החולים בסין? באמצעות רפואה סינית! 

מה שבישראל יכול להיחשב כרפואה אלטרנטיבית, חדשנית, ואחרת ממה שמוכר לנו, במזרח הרחוק נחשב כרפואה מודרנית לכל דבר, שיכולה לסייע במגוון רחב של בעיות. בעמוד זה נבין מה המקור של הרפואה הסינית, את תחומי הטיפול השונים, ונרחיב קצת על דיקור סיני הידוע כאקופונקטורה.

מה המקור של הרפואה הסינית

הרפואה הסינית התפתחה לפני מאות שנים בסין, ולמעשה היא שיטת הריפוי הנפוצה ביותר במצבי חולי שונים בסין. מעבר לעקרונות הרפואיים של רפואה סינית, ישנם עקרונות קהילתיים רבים, שכן מדובר ביכולת של העם לרפא את החולים שלו ולשמור על המולדת בריאה, גם אם אין לחולים עצמם כסף לקבל טיפול. על פי עקרונות הרפואה הסינית, לרופא יש מחויבות לאנשיו, והוא אמור לקבל לטיפול גם חולים שלא מסוגלים לשלם.

רפואה סינית

דיקור סיני

אחד מתחומי הריפוי המוכרים ביותר מתוך הרפואה הסינית הוא דיקור סיני. יש דיקור לפוריות, ודיקור להרזיה, דיקור קוסמטי, דיקור סיני לילדים, ואפילו – דיקור סיני לתינוקות! דיקור סיני מטפל במגוון רחב של בעיות, שכן הוא משחרר אנרגיה חסומה ממרכזיים אנרגטיים הנמצאים לאורך הגוף שלנו, על ידי לחיצה קלה עם מחט סטרילית. המחטים מגיעות ארוזות בתוך אריזה סטרילית ואטומה, ומתבצע בהן שימוש חד פעמי בלבד על כל מטופל. המחטים נשארות על העור במשך כמה רגעים, וברוב הטיפולים נעשה שילוב בין כמה נקודות אנרגטיות בהן מונחות מחטים. מטופלים מדווחים כי הטיפול אינו כואב, ואף מרגיע..

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אילו תחומים נחשבים לחלק מהרפואה הסינית?

הרפואה הסינית כוללת בתוכה תחומי טיפול וריפוי רבים, ומגוון רחב של שיטות, חלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות. בין השיטות ותחומי הטיפול השייכים לרפואה סינית ניתן למצוא: דיקור סיני, כוסות רוח, צמחי מרפא בהתאמה אישית, רפואה סינית – תזונה, קינסיולוגיה, טווינא, ועוד. 

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ