רייקי והילינג

רייקי והילינג - טיפול אנרגטי

גוף האדם מורכב למעשה מכמה גופים, ומעבר לגוף הפיזי, אליו אנחנו רגילים, יש לנו עוד גוף שעשוי מאנרגיה. ריפוי אנרגטי מאפשר הזרמה של תנועה בתוך הגוף האנרגטי, ולהשפיע על מצב הרוח שלנו, רמת האנרגייה, ולפתור בעיות שונות שנובעות מחסימה אנרגטית. כשמקבלים טיפול אנרגטי, המטפל יכול להניח את הידיים ישירות על גופו של המטופל, או להשאיר אותן כמה סנטימטרים מעל הגוף. המטופל יכול לחוות את הטיפול עצמו כמעקצץ, חמים, קריר או כמשב רוח, כל אחד והאופן בו הוא מרגיש אנרגיה. מטפל מנוסה שולט בסוגים רבים של אנרגיה, ויודע להתאים את הטיפול המתאים למטופל (כמו למשל אנרגיה קרה ומאווררת במקרים של טיפול בדלקות).

הילינג

הילינג הוא השם הלועזי של טיפול אנרגטי. כשאומרים הילינג למעשה מתכוונים לריפוי אנרגטי בסגנון חופשי, בו המטפל מעביר מהאנרגייה שלו לגופיו של המטופל, ועושה שינויים נדרשים במארג האנרגטי שלו. הוא מאזן, מזרים או מעניק אנרגיה, שואב ושולף מה שלא נחוץ.

רייקי

ריי-קי היא אמנות טיפול יפנית שנעשתה פופולארית במערב בעידן החדש. גם כאן מדובר באמנות של הזרמת אנרגיה באמצעות הידיים לגופו ומגופו של המטופל, רק שההבדל המרכזי בין רייקי להילינג הוא סוג האנרגיה שמזרימים בכל מקרה. רייקי היא אנרגיית החיים, יש כאלה הקוראים לה צ’י, פראנה, קי או אנרגיית החיים, אך לרוב מדובר באותה אנרגיה. האמונה של הרייקי היא כי אדם יודע למשוך בעצמו את אנרגיית הריפוי הנכונה לו, וכל מה שהוא צריך זה דחיפה קטנה בכיוון הנכון. מטפל רייקי יודע לנתב אנרגיית קי לגופיו של המטופל, ולאפשר זרימה נכונה בגוף ולבסוף – ריפוי.

רייקי והילינג

טיפול אנרגטי

טיפול אנרגטי ברייקי או הילינג מעניינים אותך? מעוניין לדעת מה זה בכלל או למצוא מטפל מתאים באיזור שלך? הגעת למקום הנכון! בעמוד זה נספר על הטיפול האנרגטי, נרחיב על רייקי והילינג וההבדלים ביניהם, ונספר על מגוון הבעיות להן טוב הריפוי האנרגטי.

לשיחת ייעוץ ראשונית חינם ללא התחייבות

התקשרו אלינו 058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

באילו בעיות ניתן לטפל באמצעות רייקי והילינג?

האמת שכמעט בכל דבר!
  • מיגרנה וכאבי ראש
  • בעיות שלד ומפרקים
  •  כאבי גב
  • כאבי רגליים
  • בעיות פוריות
  •  דיכאון וחרדה
  •  בעיות שינה
  •  טראומה ופוסט טראומה
  • ואפילו סכרת וסרטן

למי זה מתאים?

האופן בו כל מטופל מקבל את הטיפול הוא שונה, וגם ההבדלים בין מטפל למטפל ניכרים, ולכן לפעמים לוקח זמן עד שנפתחים לטיפול ומרגישים את מלוא ההשפעה שלו, או עד שמוצאים את המטפל המתאים ביותר. מה שטוב הוא שברגע שמוצאים, מדובר בהצלחה ודרך נהדרת ונעימה לפתרון של מגוון רחב של בעיות.

אם בא לך לנסות, ולהתייעץ, אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים בטופס כאן מטה.

לשיחת ייעוץ ראשונית חינם ללא התחייבות

התקשרו אלינו 058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ