פלדנקרייז

פלדנקרייז

אתם מתקשים בתנועות מסוימות ואינכם יודעים מדוע? 

מסורבלים פיזית, רקדנים או ספורטאים וחשובה לכם קלילות התנועה שלכם? היציבה שלכם נוטה להפריע לכם? פלדנקרייז זו שיטה משלימה שיכולה להביא לכם הרבה נחת. 

משה פלדנקרייז, הוגה השיטה, היה ד"ר לפיזיקה שחשב על הדרך לשכלל את התנועה שלנו, עד כדי מקסימום תנועה במינימום מאמץ. זאת הוא מצא שניתן לעשות על ידי חוויה של תנועות שונות ושינוי הרגלים שנטבעו בנו במשך השנים, בעיקר על ידי מערכת העצבים של האדם מתוך תנאי הסביבה והחיים. 

פלדנקרייז האמין שיצאנו מתבניתנו המקורית והאידיאל התנועתי של הגוף שלנו, שהפוטנציאל שלו עשוי להיות שונה ממה שהכרנו עד כה. 

למה עוזרת שיטת פלדנקרייז? 

פלדנקרייז מאפשר לשפר את התפקוד הגופני והנפשי שלנו. בפועל, תסמינים כמו חרדה, דכאון, בעיות שינה, כאבים שונים, תנועתיות מסורבלת, מגבלות גופניות וכדומה, עשויים להשתפר מאוד על ידי תרגול של שיטה זו בקבוצה או בטיפולים פרטניים. השיטה מכוונת לכל אחד באשר הוא, ספורטאים, אמני במה ורקדנים רבים מגיעים לתרגל או להיות מטופלים בדרך זו.

פלדנקרייז

תרגול יום-יומי של פלדנקרייז בקבוצה או באופן פרטי

תרגול של פלדנקרייז מדי יום בעצמנו הוא אידיאל, וכמו כל תרגול יוגה, פילאטיס או תנועותיות דומה, הוא עשוי לשפר את איכות חיינו, הן הפיזיולוגית והן הרגשית, ושווה ללמוד ולנסות בבית. 

במפגשים אישיים של פלדנקרייז נגיע לרמה גבוהה של דיוק, וגם בתרגולים קבוצתיים, יכול המורה להתאים את התנועות המתאימות לכל אחד, במידת האפשר, היות והוא גם מטפל בשיטה זו כמובן. 

להתייעצות בחינם עם מורי פלדנקרייז מנוסים מוזמנים להשאיר פרטים בטופס מטה:

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

באיזה תסמינים יכולה לטפל פלדנקרייז?

באמצעות פלדנקרייז ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות
התסמינים שבהם מטפלת שיטת פלדנקרייז הם מגוונים, וכפי שנאמר זה מתחיל בבעיות כלליות ונגמר מכאבים סביב עמוד השדרה, התלויים ביציבה, מפרקים שונים המעורבים בתנועות קשות ומסורבלות, שאינם מחויביים לכך, דלקות שונות המתפתחות עקב גירוי או חיכוך שאינו נכון כמו פגיעות צוואר ועורף למיניהן וכדומה. כאבי גב תחתון למשל, שיכולים להיות מאובחנים ממקורות אחרים כמו כליות או שרירים, עשויים להשתפר גם כן ממנחי שלד יציבים וטובים, המותאמים לתנועתיות הטבעית של האדם עצמו ספציפית.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ