פוריות ופיריון

פוריות ופיריון בעידן המודרני וטיפולים תומכים

פוריות ופיריון

מה ניתן לעשות עם זיהום אוויר, לחץ גבוה, תזונה קלוקלת, אמונה שנפגעה בדרך, אמון שיש להשיב, ובשלות להבאת ילד לעולמנו שלנו ולעולם בכלל? טיפולים משלימים רבים עשויים לתת מענה לבעיות אלו, ושווה להכירם ואף לשלב ביניהם, ובין הרפואה הקונבנציונאלית.

נטורופתיה, צמחי מרפא, רפואה סינית, דיקור ואמצעים שונים לעידוד הפוריות עשויים לתת מענה טוב ויעיל גם בהקשר הפיזיולוגי, אם נדרש. ההכנה להיריון, ועידוד פוריות באמצעים של תזונה טבעית, צמחי מרפא ודיקור מכוון למטרה זו, עשויים לשפר את סיכויי ההצלחה בצורה ניכרת.

מנסים להביא ילד לעולם ונתקלים בקשיים בדרך?

טיפולי הפוריות שאתם עוברים מתחילים לחצות לכם את הגבולות? תמיכה בטיפולי פוריות, תמיכה בפוריות באופן טבעי, מבחינה פיזית ורגשית אפשריות באמצעות טיפולים משלימים שונים!

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוריות ופיריון

פוריות בעידן המודרני

בעידן המודרני, ובישראל בפרט, אנו נתקלים בקשיי פוריות ובמסע ארוך לעיתים בדרך אל ההיריון הנכסף, בשל מספר סיבות שונות. התזונה המערבית רווית המזון המתועש והמעובד, ונטולת חומרים חיוניים שבעבר היו נחלת הכלל כחלק מאורח החיים, מותירים את הנשים כמו גם הגברים, במצב פגיע ברגע שהגוף אמור להתגייס כל כולו ליצירת אדם חדש. 

טיפולים תומכים לפוריות

המצב הרגשי דורש פעמים רבות התייחסות רבה. דכאון, חרדות, בעיות שינה, תת תזונה, בעיות בריאות שונות, חוסר איזון הורמונאלי ועוד, עשויים להשפיע על רמות הלחץ והתעוקה שאישה מרגישה בעת ההכנה לשלב ההריוני. גם גברים מושפעים מרגשות שליליים ולחץ, ועשויים לפגוע בייצור הזרע או באיכותו בדרך זו. טיפולים אפשריים כמו פסיכותרפיה הוליסטית, רייקי, הילינג, פרחי באך, דמיון מודרך וכדומה, עשויים לתת מענה רגשי למטופל. רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, וטכניקות מגע נוספות, עשויים לתת הרפייה ושלווה למטופל או מטופלת שייתמכו בזאת לעודד את הפוריות.
פוריות ופיריון3

ליווי מקצועי תומך

לכל זוג המנסה להכנס להיריון, או לנשים המנסות להכנס להיריון בפני עצמן, יש צורך בליווי רגשי ותומך לאורך כל הדרך, תהיה אשר תהיה. גם אם מדובר בטיפולים פוריות חיצוניים או בהכנת הגוף בדרך טבעית, ליווי של איש מקצוע יכולה לתת הרבה נחת.

ההיריון אינו תקופה קלה, מבחינה הורמונאלית המשפיעה רגשית ופיזית כאחד. ההכנה הטובה לתקופה זו, תאפשר לאישה להגיע מוכנה ובשלה לתקופה זו, בריאה וחיונית, ובעלת כושר רב יותר לשאת את ההיריון בקלות ובשמחה.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ