נטורופתיה

נטורופתיה

מהי נטורופתיה?

נטורופתיה היא תורת ריפוי טבעית המשלבת מסורת עתיקה עם מדע חדש. הנטורופתיה עובדת דרך מספר ערוצים ראשיים, אך כל נטורופת משלב את סל הכלים שרכש לכדי פרקטיקה, וזוהי מהותה של הנטורופתיה. במהות הנטורופתיה עומדים עקרונות יסוד של האדם המטפל, אשר מקנים מעין קוד אתי וגישה טיפולית כאחד. העקרונות הנטורופתיים במהותם הם: שימוש מושכל בחומרים, כבוד למטופל, תשומת לב ומקצועיות, והתפתחות ופתיחות מתמדת. אלו מאפשרים לאיש המקצוע, נטורופת, לטפל במרחב מאפשר ויצירתי מחד, אך ברור ובטוח מאידך. מטופלים בנטורופתיה יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהכוונה לטובתם.

 

כיצד נראה תהליך נטורופתי?

 

תהליך נטורופתי מתחיל באבחון ראשוני של המטופל ותיאום ציפיות עם המטפל. המטופל מעמיד את הדברים שמעסיקים אותו בראש סדר העדיפויות, אם בעיה בריאותית או התמודדות נפשית. משם, המטפל מציג את הכלים שיכולים לעזור בתהליך, יחד עם נקודות ספציפיות כמו התאמת צמחי מרפא מסוימים, תמצית פרחי באך ותפריט תזונה טבעי שמשתלב באורח חייו של המטופל ועם זאת, עשוי לחולל שינוי.

 

אחר השינוי עוקבים המטפל והמטופל בתהליך מתמשך, שבודק ומשווה את הסימפטומים איתם הגיע המטופל בנקודת ההתחלה, וכיצד מצבו משתפר ממפגש למפגש. אורח חיים מומלץ על פי הנטורופתיה תמיד יכול להשתפר עוד ועוד, עד לנקודה שבה השיא מושג. עד אז, יש כמה תחנות בדרך, שאותם קובע המטופל, בהתאם ליכולת ההשקעה שלו מבחינת תנאים, זמן ומאמץ, וכן מוכנותו להתמודד ולהשקיע את ליבו בדבר מסוים ובערוץ מסוים. עם הטיפול הנטורפתי והתהליך, יכולים להשתנות הכלים איתם עובד כל נטורופת.

נטורופתיה

הנטורופתיה היא רפואה טבעית

מטרתה של הנטורופתיה להעלות את איכות החיים ואין היא מתיימרת לעשות מה שאין ביכולתה. השילוב עם הכלים המדעיים, המחקר, הרפואה הקונבנציונאלית ואנשי המקצוע הרבים בתחומם, מאפשר למטופל להנות מכל העולמות, ולקבל פתרון שלם, יעיל וטוב.

לשיחת ייעוץ ראשונית חינם בכל עניין ושאלה עם נטורופתים מוסמכים  השאירו פרטים בטופס המצורף:

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

במה נטורופתיה יכולה לעזור?

באמצעות נטורופתיה ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות

נטורופתיה מסתמכת על מגוון כליה השונים: תזונה טבעית, צמחי מרפא, שמנים אתריים, פרחי באך, רפלקסולוגיה וטכניקות מגע שונות, אירידולוגיה (אבחון בגלגל העין), שילוב עם הומאופתיה מודרנית, רפואה סינית ואיורוודה, קלפים ודמיון מודרך, הילינג, רייקי ועוד.

בדרך זו של אמצעים, ניתן להיעזר בנטורופתיה על מנת להפחית כאבים שונים, דכאון, חרדה, פחדים שונים, בעיות עיכול, בעיות נשימה, דלקות חוזרות ונשנות, בכל חלקי הגוף. כאבי שרירים יכולים לקבל מזור אמיתי משימוש יעיל באמצעים נטורופתיים, וכך גם הפרעות עצביות שונות, משיקום של פריצת דיסק, כאבי גב תחתון, תמיכה בטיפולי פוריות ואפילו הפרעות קשב וריכוז  – עשויים להשתפר באופן ברור.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ