מדיטציה

מדיטציה - תרגול רוחני

מהי מדיטציה וכיצד היא מסייעת לי?

מהי מדיטציה בעצם?

 

המדיטציה היא תרגול רוחני, שיוצר מעין שקט בתוכך ובתגובתך כלפי הסביבה. אתה מפנה אנרגיה להתבוננות פנימית, ומייצר אי חשיבה וכניסה למימד של היות.

 

ישיבת הלוטוס הידועה, בסיכול רגליים, או ישיבה מזרחית, בדומה, מאפשרות להרפות את הגוף אל תוך המדיטציה. ישיבה על הברכיים או עם משענת לגב, או אף בשכיבה, גם הן אפשריות, ויכולות לתת לגוף דואב לשכוח הכל, ולתת לנו להתנשא ולהכנס למצב מדיטטיבי. למדיטציה יש שיטות תרגול רבות, ואף מהויות רבות שהיא מובילה אליהן, ובגדול אי חשיבה ושקט, ריק פנימי היוצר שלמות, הם הדבר.

 

כיצד תרגול מדיטציה מסייע לנו?

יכולתנו לנוע בחיים קשורה ביכולתנו ליצור חיים טובים ומעניינים כאחד, אשר מתאימים לנו כבני אדם על הפלנטה הזו. אנו שואפים להעצים את יכולות ההקשבה שלנו, עם תדר של פתיחות לב, קבלה והשלמה. לכל זאת מתלווה העיסוק האובבסיבי שפיתחנו במיינד שלנו ובחיי השגרה שאינם משמעותיים תמיד, והיות ואנו מגיעים לנקודה שאנו סובלים בחיינו, אנחנו מבינים שיש צורך בשינוי של נקודת מבט, ומגיעים להבנה כי זהו המיינד שאנו יכולים לנטרל כמה שיותר, ולאפשר לעצמנו את החופש להיות. זוהי המדיטציה, שבעזרת החופש, השקט, אי החשיבה וההליכה לתוך ריק, מביאה אותנו להתנשא מעל המיינד שלנו.

סוגים שונים של מדיטציה

כל אחד והסגנון שלו

ישנם סוגי מדיטציה ותרגולים רבים, חלקם בישיבה, חלקם דינאמיים ותנועתיים, וחלקם משלבים דמיון מודרך. מדיטציות מגיעות מכל תורות הרוח השונות, וחלקן מהבודהיזם ומהמיינדפולנס, מההינדואיזם ומהיוגה, מהתרבות המקומית ביבשת אמריקה, מהסופיזם האיסלאמי, ומהיהדות כמובן. שילובים שונים ותרגולים שאנשים הגו בעידן המודרני, כמו אושו למשל ומדיטציית דיינאמיק או Who is in השתרשו בתרבות העידן החדש כאבני דרך.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

במה מדיטציה יכולה לעזור?

באמצעות מדיטציה ניתן לטפל במגוון רחב של בעיות
אם נתרגל מדיטציה מדי יום, לא משנה באיזו שיטה, נוכל להקל על תסמינים רבים המטרידים אותנו כמו כאבי ראש וכאבים שונים, בעיות שינה, דכאון, חרדה, בעיות עיכול, לחץ בלתי מוסבר, חוסר איזון הורמונאלי ועוד.
כל ההתחלות תמיד קשות, אנחנו כאן בשביל לעזור לך לקפוץ למים..

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ