כאבי שרירים

כל הסיבות לכאבי שרירים

הסיבות לכאבי שרירים הן מגוונות, וכוללות שורה של פגיעות חד פעמיות או סערה של מערכת החיסון עקב פגיעה וחוסר יכולת של הגוף להמשיך ולשקם את המערכת. כאבי שרירים יכולים להיות ממוקמים באיזורים מסוימים או מערכתיים ולכלול תסמינים שונים שלפעמים מעידים על בעיות רפואיות שונות, המומלצות לאבחון על ידי רופא מומחה כראומטולוג.

ישנם טיפולים משלימים הנותנים מענה לכאבי שרירים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. מבחינה פיזית, רצוי לשפר תזונה ולהפחית מזונות מעוררי דלקת, להוסיף צמחי מרפא שיתרמו לתהליך הפחתת הכאב, ודיקור סיני ומגע בכל מיני שיטות, כמו פלדנקרייז למשל, שעשויים לתמוך בהרפיית השרירים וחידוש ההולכה העצבית, והפחתת הדלקת.

כאבי שרירים מטרידים אתכם?

אתם עייפים וחסרי חיוניות ואינכם מצליחים להבין מהו הגורם? אם אתם מחפשים מענה לכאב ולהעלאת איכות החיים שלכם, יש מספר טיפולים משלימים שמאפשרים זאת.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טיפולים בכאבי שרירים

טיפולים משלימים הנותנים מענה לכאבי שרירים

רפואה סינית, דיקור סיני, איורוודה, נטורופתיה, צמחי מרפא, תזונה טבעית, שיאצו, רפלקסולוגיה, הילינג וכדומה, יכולים לתת מענה יעיל וטוב למטרה זו.

פרחי באך, הילינג ופסיכותרפיה הוליסטית, יכולים לתת מענה משלים ועמוק לתהליך הנפשי והרגשי המתקשר אל כאבי שרירים.

לעיתים יש לאתר דכאון, חרדה, בעיות בריאות שונות, כאבי ראש וכדומה, העשויים להתלוות לתופעה, ועל ידי שקלול התסמינים ואבחון ספציפי, ניתן להגיע לעומק הגורם וגם אל הפתרון.

מה מקבלים כשמרפים את כאבי השרירים?

כאבי השרירים אינם מאפשרים לנו לנוע בחופשיות ובקלות, המציאות נהיית כבדה והרת גורל ואשליה זו יכולה להפוך בקלות לאמת שלנו. אם נשחרר את השרירים ואותנו מהעומס הרב היושב עליהם, מתקיעות הרגשות והתפיסות הכללית, נוכל להעלות את איכות חיינו לרמה גבוהה יותר.
כאבי שרירים3

כאבי שרירים בהיבט הרגשי

מבחינה רגשית, השרירים הם חלק ממערך התנועה של הגוף, ואנחנו מתייחסים אליהם כסמני המרחב הרגשי כמו גם הפיזיולוגי שלנו. התקיעות, הכאב והעוצמה של הרגשות הנאצרים בשרירים, מעידים על חוסר תנועתיות, או על הולכה עצבית לקויה, אותה אנו מקבילים לאנרגיה או חשמל. העצבים, מעבירי המידע בגוף, אינם מוליכים טוב את המידע הזה עד השרירים עצמם, ואלו עשויים לכאוב פיזית כתוצאה מכך.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ