כאבי גב

כאבי גב

מה גורם לכאבי הגב?

כאבי גב נובעים לעיתים מבעיות יציבה, בעיות המתחילות בשלד ובעצמות, או בעיה עצבית הקשורה לעמוד השדרה עצמו. עמוד השדרה מכיל חלקים רבים, שכל אחד מהם, מתפקידו לשמור על היציבות הפיזית והפעילות העצבית של הגוף כולו, וכשאחד מאלו נפגע, הכאב עשוי להיות גדול מאוד. פריצת דיסק, בלט, פגיעה בעצמות עמוד השדרה, לחץ של דלקת בשרירים או בסחוסים סביב, כל אלה ועוד, יכולים להביא למצב בלתי נסבל של כאב.

כאב גב עקב יציבה או תופעות שונות המחמירות מיציבה והפעלת תנועות לא מדויקות, יכול לקבל תמיכה ועזרה גדולה מפלדנקרייז למשל, אומנות תנועה וטיפול המשלבת טכניקות שונות. בדרך זו ניתן לשחרר את הגב מהתפיסות שלו, ולשכלל יציבה ותנועות חדשות לגב שיכולות להביא להקלה מרובה בכאב.

גם טכניקות מגע כמו טווינא, רפלקסולוגיה ושיאצו עשויות מאוד לעזור למנח הטבעי של הגב לשוב למסלולו, כמו גם עבודה ספציפית על הפחתת הכאב והדלקת, שיפור הולכה עצבית וכדומה.

סובלים מכאבי גב ומחפשים מענה אמיתי לסבל שלכם? 

ניסיתם כבר טיפולים מכל הסוגים ואינכם מוצאים מענה אמיתי? טיפולים משלימים שונים כמו פלדנקרייז, שיאצו, רפלקסולוגיה, טווינא וכדומה, יכולים לעזור.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טיפולים בכאבי גב

הפחתת כאב בדרך טבעית

הפחתת כאב על ידי צמחי מרפא, פרחי באך, תזונה טבעית, נטורופתיה, רפואה סינית, דיקור סיני, איורוודה, הילינג ועוד הוא מבורך ויעיל מאוד. ניתן לשלב מספר שיטות שונות על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר, ולשפר את יכולות הגב, כמו גם את הכאב העצבי הנלווה לשינויים השונים.

השילוב של צמחי מרפא נוגדי דלקת וצמחי מרפא להפחתת כאב, עשויים להביא ברכה גדולה למי שסובל מאוד. 

יוגה כדרך חיים

ההמלצה החמה של תנועתיות, אם היא יוגה, פילאטיס ופלדנקרייז כדרך חיים היא נהדרת. בדרך זו אנו שומרים על הגב במצבו האידיאלי, והשיפור המתמיד שומר עלינו כחלק מתפיסה רחבה של רפואה מונעת.
כאבי גב3

היבט רגשי של כאבי גב

ההיבט הרגשי של כאבי גב שאותו אפשר לתפוס באמצעות טיפולים של פסיכותרפיה הוליסטית, הוא גדול ומשפיע מאוד. בדרך זו, שבה אנו יכולים לתפוס את הסיבה והמקור לבעיה, ולתת לו מענה בהילינג או בכל אחת מהשיטות האחרות שהוזכרו, אפשר ממש להגיע לעומק הדבר. אין סיבה להמשיך ולחיות עם הכאב.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ