טראומה ופוסט טראומה

טיפול רגשי בפוסט טראומה או טראומה

פוסט טראומה וטראומה הינם חוויות שהנפש עוברת, ומבחינה פיזיולוגית, ניתנות להקלה באמצעות טכניקות מגע שתמיד עוזרות לשחרר את הגוף ואת הנפש דרך זה. שחרור של תקיעות פיזית על ידי דיקור סיני, רפלקסולוגיה או שיאצו, עשויים לתמוך בשחרור נפשי. צמחי מרפא המקלים על מערכת העצבים ועל הסימפטומים הנלווים לחוויות אלו, גם הם עשויים לתמוך נפשית ואף לתת אנרגיה. תזונה ודגש על אכילה ושתייה בריאים, עשויים לתת מענה פיזי לאדם שמתמודד נפשית, וכך לספק לו הרגשה בטוחה ולא לערער את יציבותו על ידי מחזור בחומרים מזינים בגוף הפיזי עצמו. לשם כך, נטורופתיה ותזונה טבעית יועילו מאוד.

לא חייבים לחיות עם טראומה ופוסט טראומה! אחד ממומחי הטיפול האלטרנטיבי שלנו ישמחו לסייע במתן ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות להתאמת הפתרון המתאים ביותר עבורך. 

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טראומה ופוסט טראומה

פוסט טראומה

לשם טיפול בפוסט טראומה יש להכיר בעובדה שעברת טראומה, וזה כבר צעד גדול לעבר הריפוי המיוחל. הטיפול המשלים בפוסט טראומה מכיל שני חלקים אליהם כדאי להתייחס. לטיפול תומך ומענה אמיתי יש למצוא מקום בו הטיפול כולל זמינות ונגישות, ותדירות ליווי גבוהה. טיפולים משלימים יכולים לתת תמיכה וסביבה עוטפת, כמו טכניקות מגע שונות, רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא, הילינג ועוד. פרחי באך יכולים לתת מענה רגשי באמצעות תמציות שונות שיעזרו ויטמיעו את האנרגיה החיובית בתהליך. פסיכותרפיה הוליסטית תוכל לעזור לתת כיוון ודרך להתנהלות מחודשת בחיים מתוך עניין ומשמעות.

טראומה

טראומה חד פעמית, כזו שהותירה בכם כאב שאינו מרפה, היא אירוע לא נעים כלל. עם זאת, יש דרכים לטפל בהקשרים של הטראומה לחיינו, ולהשיב את החיים על מסלולם.

טיפולים משלימים כמו פסיכותרפיה הוליסטית, הילינג, פרחי באך, וכדומה, יכולים לתת מענה רגשי להגדרת הטראומה והשתלבות מחדש בהרמוניה בחיים, כשהחוויה נשארת מאחור. בטיפולים אלו אנו מנתקים את החוויה מהשגרה היומית שלנו, ולא מאפשרים לה להשפיע עלינו, אם במודע או בתת מודע, ולהגדיר לנו הרגלים או התנהלות כללית.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ