דמיון מודרך

דמיון מודרך

בטח שמעת את הביטוי דימיון מודרך כבר כמה פעמים בחייך, ועכשיו רק נשאר להבין מה זה עד הסוף, או פשוט למצוא את האדם המתאים לך. אם זה המצב, הגעת למקום הנכון!

מה זה דימיון מודרך

דימיון מודרך היא שיטה להשקטת המודעות, והרגעה פנימית שנעשית באמצעות ויזואליזציה של מקומות, סיטואציות ואנשים בשילוב עם עזרים כמו שמיעה והנחייה קולית למגוון רחב של מטרות. בדרך כלל, דמיון מודרך הוא תהליך מונחה, בו המדריך מספר למטופל על התמונה אותה הוא מבקש לדמיין לעצמו, ומכניס את המטופל למצב התודעתי המבוקש ועוזר לו להישאר בו למשך הזמן הנדרש.

דמיון מודרך

איך עושים דמיון מודרך

למעשה זה פשוט – כל מה שצריך זה הדרכה, ודמיון.

  בגלל שדמיון כבר יש לך, כל מה שנשאר זה למצוא את ההדרכה המתאימה. ניתן ליהעזר בהקלטות שמוצאים באינטרנט, או למצוא את המטפל המועדף עלינו ולרכוש את ההקלטות שלו. ניתן להגיע למפגשים אישיים אחד על אחד של דימיון מודרך, בהם המטפל מבצע הרפייה באמצעות דמיון מודרך, ולעיתים משלב דרכי טיפול נוספות כמו פסיכותרפיה (טיפול בשיחה), ריפוי במגע או ריפוי אנרגטי ועוד.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

למה דמיון מודרך עוזר?

דמיון מודרך עוזר למצבים רגשיים ונפשיים שונים – מתח וחרדה, פוסט טראומה, בעיות ביטחון עצמי, חרדה חברתית, בעיות תקשורת ועוד. אנחנו מכירים את האמרה "לך למקום השמח שלך" שקופצת כשהדברים לא מסתדרים ומתחשק לנו פשוט להיות במקום אחר. דמיון מודרך עובד על עקרון של ויזואליזציה, ומאפשר לנו לחוות, להרגיש ולקבל את מה שאנחנו צריכים באמצעות מסרים חזותיים שונים. 

ניתן היום למצוא בשוק הקלטות של דמיון מודרך לשינה וגם דמיון מודרך לרגיעה כללית, ואפשר להגיע לאיש מקצוע למפגשי דימיון מודרך בהתאמה אישית לכל צורך ועניין.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ