בעיות שלד

מקור בעיות השלד השונות

השלד שלנו הוא עולם מורכב ומושלם של פרטים, עצמות החוברות זו לזו וביחד יוצרות את הבסיס לגוף שלנו, עליו יושב הכל. כל תזוזה של עצם ממקומה הטבעי, כל לחץ שנוצר עקב מיקום, דלקת, לחץ על העצבים וכדומה, יכול ליצור בעיה רפואית, ובעיקר כאבים.

התנהלות טובה במציאות תאפשר לנו מנח עצמות בריא, וההיפך גם הוא נכון. שלד בריא יחסוך לנו הרבה מפח נפש וישיב לנו רוח מחדש, קלילות תנועה והרמוניה בחיים.

הכאב אינו תמיד האויב, כי כך אנו מגלים את הבעיה המקורית, אך כשהכאב הופך לבעיה, מה רב הסבל שאנו חווים… ומה יכול לעזור לשם כך?

סובלים מכאבים או יציבה שמקשה על התנועתיות שלכם? 

בעיות שלד כאלה ואחרות מטרידות אוכלוסייה גדולה, ובעזרת טיפולים משלימים, לפעמים התשובה היא פשוטה.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מגוון רחב של פתרונות משלימים לבעיות שלד

טיפולים משלימים לבעיות שלד

ישנם שפע של טיפולים טובים ויעילים היכולים לתת לנו נחת למנח העצמות, להפחתת כאבים שונים וליציבה אופטימלית, שיכולה להועיל בעוד דרכים טובות. פלדנקרייז למשל זו טכניקה טיפולית מצוינת למטרה זו, שעובדת על היציבה ועל המנח של העצמות, על התקשורת ביניהם וההתאמה לתבנית האידיאלית של גופך. שיאצו, רפלקסולוגיה וטווינא, הן טכניקות מגע העשויות לעזור להפחתת הכאב וגם להשבת הגוף לתבניתו האופטימאלית.

יוגה, פילאטיס ואמנויות תנועה שונות, גם הן יכולות לתת מענה לתרגול יומיומי או מדי שבוע, המאפשר ריווח של העצמות, הרפיית השרירים, והשבת זרימת הדם החיונית לבריאות השלד לסדרה.

בעיות שלד - יש מה לעשות עם זה!

אם חפצה נפשכם בבניית שלד חזק, בריא או להילחם בבריחת סידן שכבר נבדקה והוכחה בבדיקות צפיפות עצם, אז הנטורופתיה וצמחי המרפא יכולים מאוד לעזור, לתת עצה טובה לתזונה טבעית מיטיבה וצמחי מרפא המקדמים את בריאות השלד. רפואה סינית ודיקור סיני גם הם מזרימים אנרגיה ודם אל העצמות ומאפשרים להן להיבנות מחדש ולמנוע פירוק מוגבר. באופן כללי, מערכת העצבים היא זו המעבירה מידע אל העצמות, ומערכת הדם מעבירה להם מזון, אז כשנעבוד על תחזוק השלד באופן מיטבי, נעבוד גם בדרך הזו.
בעיות שלד3

שלד חזק בנפש בריאה וברוח איתנה

כשאנו מחפשים את המוטיבים החוזרים בהקשר לבעיות שלד, אנו מוצאים שמדובר בבסיסנו, ביכולתנו להיות יציבים ונוכחים במציאות, ולהחזיק במקום הכי בסיסי בנו, את המודעות הכי גבוהה שלנו. פסיכותרפיה הוליסטית והילינג יכולים לתת את המענה הרגשי והרוחני הזה שאנו לפעמים מחפשים, גם אם נראה שמדובר בהיבט גופני לחלוטין.

מזמינים אותך לשתף אותנו בהתלבטות או בשאלה שלך

ונשמח לסייע ולהכווין

התקשרו אלינו לטלפון  058-749-6111 או השאירו פרטים ונחזור אליכם

נגישות
לוגו של וואטסאפ